Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

Najłatwiejsze sposoby na powiększanie ust!

Artykuły miesiąca

Najłatwiejsze style na powiększanie ust! O dużych ustach marzy wszystka kobieta. Trudno nie wszystkie natura obdarzyła tak pełnymi i pełnymi ustami, którymi że się pochwalić np. Angelina Jolie. Nie zależy wątpliwości, że takie usta są po prostu seksi, dlatego też szukamy sposobów, aby oddać to, co dała nam matka matura. Teraz można naprawić lub wspomóc naturę wybierając sposoby na powiększanie ust świadczone przez gabinety medycyny estetycznej. To wyłącznie lepsze wyjście niż operacje plastyczne!

Powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to dzisiaj doskonale znane wszystkim zabiegi pozwalające zachować przyjemny i cały wygląd. To dzięki niej możemy „cofnąć czas”, zadbać o własną urodę, przedłużyć młodzieńczy wygląd albo same naprawić ewentualne niedoskonałości lub braki skóry. Także w wypadku ust niesie ze sobą dobre rozwiązania.

W medycynie estetycznej wymienia się częściej o modelowaniu ust, jakie może skutecznie je powiększyć. Kluczową różnicą w środkach na powiększanie ust budowanych w gabinecie medycyny estetycznej Medica Białystok, a zabiegach z chirurgii popularnej istnieje toż, że potrafimy wybrać naturalne sposoby. Do takich należy np. powiększanie ust kwasem hialuronowym. Sposób ten pozwala w czysty sposób wymodelować usta i znacznie je zrealizować, przez co poprawie ulega nie lecz ich stan czy wielkość, lecz również koloryt.

Na czym polega powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Ogólnym celem sposobu jest przede wszystkim nawilżenie tkanek i kompleksowa regeneracja ust również ich okolic. Wykorzystane w trakcie zabiegu preparaty wzbogacone w naturalnie trwający w piłce kwas hialuronowy, pozwalają nadać ustom rozmiaru i wielkości.

W trakcie zabiegu kosmetolog wstrzykuje w głąb naskórka specjalny preparat z kwasem hialuronowym. Oczywiście miejsce poddawane zabiegowi wcześniej zostaje znieczulone. Wstrzykiwany kwas hialuronowy doskonale wypełnia miejsca, w których brakuje objętości, pojawiły się bruzdy lub zwiotczenia. Preparat dostarczany jest mikrokaniulą, co zmniejsza ryzyko wystąpienia opuchlizny lub zasinienia. Dzięki takiemu podejściu obniża się także ryzyko uszkodzenia naczyń krwionośnych. W efekcie usta nie są opuchnięte po zabiegu. Jeżeli tak się zdarzy, to mówi, że kwas został nieprawidłowo zaaplikowany.

Powiększanie ust toksyną botulinową, czyli tzw. botoks

To druga możliwość na powiększenie ust, która jeszcze polega na wprowadzeniu preparatu cienką igłą. Tym razem jednak efekty duże są dopiero po jakiś jednym tygodniu. Toksyna botulinowa działa bo z opóźnieniem. A jeżeli zależy Ciż na dużym efekcie, kwas hialuronowy płaci się być zdrowszym wyjściem.

Powiększanie ust własnym tłuszczem

Inną możliwością dla kwasu hialuronowego czy toksyny botulinowej jest powiększanie ust własnym tłuszczem lub kolagenem. Wówczas zamiast preparatu wstrzykiwany jest polski tłuszcz pacjentki czy te kolagen pochodzenia zwierzęcego. Efekty są trwałe, a zabieg uznaje się za bezpieczny.

Jak że, medycyna estetyczna oferuje wybór jeżeli należy o powiększanie ust. Co znacznie, sposoby te dochodzą coraz większą popularność wśród naszych rodaczek.

 

Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments