Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3?

Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3?

Polecane i promocje

Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3? Nowa Nokia 2.3, model jaki spośród pewnością pozyska dość liczne grono potencjalnych klientów dzięki swej, atrakcyjnej cenie przy użyciu wartościowych i nowych funkcji. Ekran o przekątnej 6,2 cala i proporcjach 19:9 przeprowadzono w technologii in-cell. Jest on w okresie wyświetlić obraz o rozdzielczości HD+. U góry wybierają się wcięcia na układ wysocy w stanie kropli wody. Smartfon zasilany jest baterią 4000 mAh, która dzięki wykorzystaniu trybu adaptacyjnego ma wystarczyć na 2 dni pracy. Zdjęcia można napisać na rozszerzalnej pamięci wewnętrznej o pojemności 32 GB.

Wszyscy doskonale znamy że piękne minimalistyczne wykonanie obecnych modelów telefonicznych odkłada się także na ich delikatność. Zatem niezbędnym tematem jest wyposażenie się w znaczący dedykowany pokrowiec ochronny. Dzięki niemu zmniejszymy ryzyko uszkodzenia lub zniszczenia Noki 2.3.

OCHRONA TELEFONU

Oryginalne etui z klapką Wallet Cover – stylowa gwarancja na ostatnim poziomie.

Dedykowany i nowy pokrowiec dla Noki 2.3 to jedyny z wyników z szerszej półki.
Nie jedynie pięknie się prezentuje poprzez zastosowanie solidnych materiałów którym w współczesnym przykładu jest tworzywo skóropodobne. Pięknie skrojone wykonanie a też obszycie.
W parze za elementami gwarantującymi niezwykły design, które zajmują oko równolegle idą najważniejsze ceny tego pokrowca czyli zabezpieczenie.
Telefon nasuwa się wewnątrz w odpowiednio wyprofilowanych szynach stworzonych z zdrowego materiału TPU. Są one dobrane do stanu obudowy – jednocześnie gwarantują jej schronienie przed zarysowaniami a indywidualnymi uszkodzeniami.
Etui pewno żyć stosowane również w sytuacji podstawki co bywa bardzo dobre w okresie prowadzenia wideo rozmowy albo oglądania filmów.
Pancerne etui to absolutne rozwiązanie dla kobiet poszukujących profesjonalnej ochrony telefonu.

Zdarzają się w mieszkaniu formy i okoliczności iż standardowe zabezpieczenie wykaże się niewystarczające dla telefonu ze powodu na ekstremalne pracy i tym jedynym zwiększone ryzyko uszkodzeń.
Pokrowiec etui pancerne Armor Case czarne do NOKIA 2.3 świetnie znajdzie się w takich sytuacjach pracując dla telefonu pancerną powłokę jaka nie pozwoli na wszelkie zniszczenie.
Podwójna konstrukcja wykonana z zdrowego na odkształcenia oraz ścieralność materiału TPU oraz prostego
i odpornego PC gwarantują odpowiednie bezpieczeństwo dania.
Takie połączenie materiałów i technologia Air Cushion to niezwykła warta nie ale przed zarysowaniami a i doskonała amortyzacja wstrząsu podczas upadku.
Zastosowanie wycięć na jakiekolwiek zewnętrzne wyjścia sprawiają, że czerpanie spośród takiego pokrowca nie jest dość nacisku na komfortowe użytkowanie, natomiast specjalnie grawerowane projekty we tłu nakładki przyczyniają się do przepływu powietrza. Tym jedynym telefon oddycha zwyczajnie nie pocąc się w pokrowcu.

OCHRONA WYŚWIETLACZA

Szkło Hartowane to taka czapka niewidka dla wyświetlacza, która utrzymywać będzie nie ale przed zimnem i pobrudzeniem a zwłaszcza potrzaskaniem tak bogatego wyświetlacza bez którego nie możliwość czerpać z telefonu.
Idealnie dopasowane, niemal niewidoczne a przy tym niewyczuwalne a w żaden sposób niekomplikujące funkcji.

Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments